Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Kolejny rozwód Michała Wiśniewskiego. Mandaryna ostro: myślałam, że zmądrzał

M.N. 19:12 14 marca 2019
zrzut ekranu/ TVN
O pozwie rozwodowym zszokowana Dominika Tajner-Wiśniewska osobiście poinformowała na Facebooku. Choć początkowo jej fani przekonani byli, że to kolejny żart, szybko okazało się, że byłej już uczestniczce Tańca z Gwiazdami 2019 nie jest do śmiechu

To oczywiście nie pierwszy rozwód Michała Wiśniewskiego. Piosenkarz ma już za sobą trzy formalne związki - od 1996 do 2001 roku był mężem Magdy Femme, od 2002 do 2006 - Mandaryny, a od 2006 do 2011 - Anny Świątczak. Z Dominiką Tajner ożenił się w czerwcu 2012 roku.

O całą sprawę Fakt zapytał Mandarynę, która została żoną Michała Wiśniewskiego podczas wyjątkowej ceremonii na biegunie północnym.

– Jestem w ogromnym szoku. Myślałam, że Michał zmądrzał przy Dominice. Skoro nawet Dominika mówi, że nic o tym rozwodzie nie wiedziała, to skąd ja jako była żona miałabym coś wiedzieć? Przestaliśmy się dogadywać. Przestaliśmy być partnerami. Nie wiem nawet, kiedy to się stało. Nie jestem ciocią dobrą radą i nie będę dawała żadnych rad. Naprawdę nie będę tego szeroko komentować - odpowiedziała krótko Mandaryna.

Źródło: fakt.pl

Wczytuję ocenę...


GEOPOLITYCZNY TYGIEL (ODC.126) - TRWA WOJNA PROPAGANDOWA MAJĄCA OSŁABIĆ SOJUSZ POLSKI Z USA
Wczytuję komentarze...
Najnowsze