Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Kolejny absurd LGBT! Warszawa zapłaci 2 mln za tęczowe ławki?

A.N 10:57 25 stycznia 2020
Facebook
Władze Warszawy po raz kolejny roztrwonią publiczne pieniądze?Już niedługo w stolicy może stanąć 666 kolorowych ławek. Pomysł jednego z warszawskich aktywistów może kosztować stolicę nawet 2 miliony złotych!

Autor pomysłu, Robert Buciak, przekonuje, że pomalowanie ławek na kolory tęczy urozmaici warszawski krajobraz. "Przez pół roku jest szaro w Warszawie, niech będzie bardziej kolorowo" - mówi aktywista.  

- Ten standardowy wzór nie ma określonej kolorystyki. Są pomalowane bezbarwną farbą. Dlatego zaproponowałem, żeby to nie była bezbarwna farba, tylko żeby były w różnych kolorach – stwierdził w Radiu Kolor Robert Buciak z Zielonego Mazowsza.

Jedna tęczowa ławka miałaby kosztować około 3 tysięcy złotych. Łatwo więc policzyć, że na planowane 666 sztuk trzeba będzie przeznaczyć prawie 2 miliony złotych. 

Niedawno wielobarwne ławki stanęły w Kielcach, gdzie wywołały duże kontrowersje. Robert Buciak przekonuje jednak, że pomysł ten nie ma ukrytego podtekstu ideologicznego.

– Każdy może mieć swoje własne zdanie. Jak widać po dotychczasowych wynikach z Kielc i z Warszawy, mieszkańcy chcą, żeby ławki powstawały, nawet jeśli są kolorowe. W Warszawie też mogą takie stanąć- dodaje Robert Buciak.

Jeszcze w tym roku przynajmniej w Warszawie ma pojawić się co najmniej dziesięć ławek w każdej dzielnicy. Pomysł został zgłoszony do budżetu obywatelskiego. 

 

 

Źródło: radiokolor.pl

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.166/1) - CAŁA PRAWDA O ANDRZEJU TRETYNIE - MODELOWYM REKTORZE III RP
Wczytuję komentarze...
Najnowsze