Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Kolejne zakażenia koronawirusem wśród polityków? Porozumienie dementuje doniesienia ws. Ociepy

JJ 16:21 14 sierpnia 2020
Posłowie na sali plenarnej podczas posiedzenia Sejmu RPFot. Kancelaria Sejmu/Aleksander Zieliński, Flickr CC BY 2.0
Dwóch polityków Zjednoczonej Prawicy miało zostać zakażonych koronawirusem - poinformował nieoficjalnie serwis polsatnews.pl. Doniesienia w sprawie jednego z polityków zostały niedawno zdementowane.

Chodzi o wiceministra obrony narodowej Marcina Ociepę (Porozumienie), a także posła Witolda Czarneckiego (Prawo i Sprawiedliwość).

Serwis podkreślał, że informacja jest nieoficjalna. Prawo i Sprawiedliwość nie skomentowało doniesień na temat ewentualnego zakażenia u swojego posła, natomiast Porozumienie zdementowało informację, jakoby koronawirusa stwierdzono u wiceministra Marcina Ociepy. 

 

– Dementuję informację podaną przez @PolsatNewsPL jakoby Minister @MarcinOciepa był zakażony koronawirusem. Jest to informacja absolutnie nieprawdziwa – napisał na Twitterze stołeczny radny Porozumienia Jan Strzeżek.

Na początku sierpnia senator Koalicji Polskiej PSL-Kukiz'15 Jan Filip Libicki poinformował, że jest zakażony koronawirusem i przebywa w szpitalu. Wkrótce w mediach pojawiały się informacje o potwierdzonych zakażeniach u kolejnych posłów i senatorów z różnych partii. 

Źródło: Polsat News, Twitter

Wczytuję ocenę...


Jan Paweł II - O Solidarności
Wczytuję komentarze...
Najnowsze