Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Kolejne wzmocnienie Legii

AS 17:15 12 lutego 2018
wikimedia
Legia Warszawa dalej się wzmacnia. To już siódmy transfer stołecznego klubu w trakcie zimowego okna transferowego. Mistrz Polski podpisał kontrakt z Vjacheslavsem Kurdjavcevsem, 19-letnim litewskim bramkarzem.

Nowy piłkarz Legii Warszawa do tej pory występował w łotewskich klubach: FK Tukums 2000, FC Jurmala, SK Babite oraz Ryga FC. Został wypatrzony przez Wojciecha Kowalewskiego w trakcie trwania warsztatów dla bramkarzy.


Wraz z Legią udał się na dwa obozy - do Stanów Zjednoczonych oraz Hiszpanii. W trakcie ich trwania był chwalony za swoją pracę na treningach. Zawodnik uzyskał dobre rekomendacje, dlatego klub postanowił związać się z nim roczną umową, z opcją przedłużenia o kolejne dwa i pół roku.

- Zaprosiliśmy go na testy, obserwowaliśmy jego postawę na zgrupowaniach. Stwierdziliśmy, że jest bardzo uzdolniony i warty zainteresowania. To młody, inteligentny chłopak, który mówi w kilku językach. Bardzo szybko się uczy, doskonalimy jego umiejętności, on też jest świadomy naszych oczekiwań. W Legii może się świetnie rozwinąć - powiedział w rozmowie dla portalu legia.com trener bramkarzy Krzysztof Dowhań.

Jest to już siódmy transfer Legii w zimowym oknie transferowym, wcześniej warszawski zespół wzmocnili: Domagoj Antolić, Eduardo, Mikołaj Kwietniewski, William Remy, Marko Vesović oraz Chris Philipps.

Źródło: wp

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze