Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Kolejne wyjaśnienia słabych notowań w sondażach? Kidawa-Błońska: Wynik tych wyborów już dawno jest ustalony

M.N. 15:54 2 maja 2020
Małgorzata Kidawa-Błońska / Zbigniew Kaczmarek/Gazeta Polska
Żaden uczciwy człowiek, szanujący Polskę i naszą konstytucję i szanujący sam siebie nie powinien w takich wyborach wziąć udziału – powiedziała w Gdańsku kandydatka KO na prezydenta Małgorzata Kidawa-Błońska. – Wynik tych wyborów już dawno jest ustalony; po to zrobiono pseudousługę pocztową – dodała.

– Wybory tak, ale wybory bezpieczne i demokratyczne. Nie możemy brać udziału w scenariuszu, który pisze Kaczyński tylko po to, żeby powiedzieć, że to są wybory. Bo to nie są wybory – podkreśliła na sobotniej konferencji prasowej Kidawa-Błońska, której towarzyszyli prezydenci Gdańska i Sopotu Aleksandra Dulkiewicz i Jacek Karnowski.

Zdaniem wicemarszałek Sejmu „nikt przy zdrowych zmysłach nie powie, że to są wybory”. – To jest usługa pocztowa (...). Kaczyński chce nas zmusić, żebyśmy wzięli w tym udział, żeby mógł powiedzieć: „wszyscy wzięli udział, proszę bardzo, wynik jest taki, a nie inny” – mówiła kandydatka KO.

– Ten wynik już dawno jest ustalony. Po to zrobiono pseudousługę pocztową. Wyciekają karty do głosowania i jest wielki chaos. Żaden uczciwy człowiek, szanujący Polskę i naszą konstytucję i szanujący sam siebie nie powinien w takich wyborach wziąć udziału – oświadczyła Kidawa-Błońska. 

Źródło: PAP

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze