Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Kolejne propozycje dla przedsiębiorców!

AS 15:13 24 września 2019
pixabay
- To projekt Innovation Coach, czyli program skierowany przede wszystkim do tych przedsiębiorców, którzy nie mają doświadczenia z wprowadzaniem innowacji - do tych, którzy nie chcieli podejmować ryzyka, albo nie wiedzieli o tym, że można skorzystać z pieniędzy unijnych na dofinansowanie tego typu przedsięwzięć - poinformowała Małgorzata Jarosińska-Jedynak z Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju.

Wiceminister podkreśliła, że jest to wyjście naprzeciw potrzebom środowiska. - Trudno mówić o innowacjach bez ponoszenia pewnego ryzyka, co myślę, że dla przedsiębiorców jest bardzo istotne, a bez innowacji nie będziemy się rozwijać, nie będziemy konkurencyjni - tłumaczyła.

W ramach programu przedsiębiorcy będą mogli nieodpłatnie i kompleksowo skorzystać z porad ekspertów, którzy pomogą im we wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań w ich firmach.

Jak wyjaśniła Patrycja Zeszutek z resortu rozwoju, projekt jest realizowany jako druga ścieżka instrumentu STEP - Sprawdzamy Twój Eksperymentalny Pomysł. Pierwsza działa od lipca 2018 roku. Dotyczy tych firm, które już mają pomysł na innowacje i chciałyby go przerodzić w konkretny projekt.

 Na razie jest to projekt pilotażowy, ale zakłada się, że będzie przeniesiony na nową unijną perspektywę finansową.

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze