Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Kolejne brednie Frasyniuka! Tym razem prowokuje w rocznicę wprowadzenia stanu wojennego: Z opresyjną władzą się nie rozmawia, z opresyjną władzą się walczy

A.N 13:33 13 grudnia 2019
Wikimedia
Na początku grudnia, podczas nielicznych demonstracji w "obronie wolnych sądów", Władysław Frasyniuk próbował zaistnieć poprzez wykrzykiwania, by "Je*ać pisiora! I się nie bać!". Dziś, w rocznicę stanu wojennego, były opozycjonista także próbuje sprowokować.

Władysław Frasyniuk nie po raz pierwszy usiłuje sprowokować. Niedawno wykrzykiwał skandaliczne hasła podczas manifestacji w obronie sądów. W rocznicę wprowadzenia stanu wojennego także zabrał głos. Tym razem sparafrazował słowa komunistycznego generała Zenona Kliszki, który podczas krwawej masakry na Wybrzeżu w grudniu 1970 roku, powiedział : "Z kontrrewolucją się nie rozmawia, do kontrrewolucji się strzela".

– Z opresyjną władzą się nie rozmawia, z opresyjną władzą się walczy. Prosta zasada w rocznicę 13 grudnia – pisze Frasyniuk w rocznicę stanu wojennego w odniesieniu do PiS.

Co zrobisz opozycjo, by obronić sędziów i resztę obywateli? Nie lubicie brzydkich słów? Chcecie grzecznej ulicy? OK. Pamiętajcie, historia do Was krzyczy "... i się nie bać!" – czytamy w prowokującym wpisie. 

 

Źródło: Twitter

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - HANNA SHEN, EWA ISZORO - NIE MOŻNA WIERZYĆ CHIŃSKIM DANYM NA TEMAT EPIDEMII
Wczytuję komentarze...
Najnowsze