Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Kolejna znana postać w otoczeniu Trumpa?

MD 9:34 18 listopada 2016
Telewizja Republika
NBC informuje, że Mitt Romney może zostać nowym sekretarzem stanu. Jest to o tyle zaskakujące, że były kandydat na prezydenta USA był jednym z największych krytyków Donalda Trumpa.

NBC opublikowało na Twitterze informację, podając się na „źródła zbliżone do Trumpa”, że nowym sekretarzem stanu może zostać Mitt Romney. Czołowy polityk partii republikańskiej, kandydat na prezydenta Stanów Zjednoczonych w 2012 r. miałby zastąpić na tym prestiżowym stanowisku Johna Kerry'ego.

Sprawa ma się rozstrzygnąć w weekend, gdy prezydent-elekt Donald Trump spotka się z Romneyem. Propozycja obsadzenia stanowiska szefa dyplomacji przez byłego kandydata jest o tyle zaskakująca, że w trakcie tegorocznej kampanii prezydenckiej w USA był on wyraźnym i zdecydowanym krytykiem Donalda Trumpa, a nawet – co sugerują niektóre media – miał blokować wybór Trumpa na oficjalnego kandydata republikanów.

Pojawiają się jednak stwierdzenia, że wybór Romneya jest ukłonem Trumpa w kierunku niezbyt przychylnego mu establishmentu republikańskiego i umiarkowanej frakcji w Partii Republikańskiej.

Źródło: washingtonpost.com

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze