Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Kolejna wpadka TVN! Sobieniowski do Nawałki ''panie premierze''

AS 13:15 3 lipca 2018
To już kolejna wpadka dziennikarzy TVN-u przy okazji piłkarskich mistrzostw świata w Rosji. Tym razem Jakub Sobieniowski zwrócił się do selekcjonera Nawałki ''panie premierze''.

–- Dzień Dobry, Jakub Sobieniowski Fakty TVN, Panie premierze powiedział pan ,,popełniłem wiele błędów'' jakich... - zaczął dziennikarz. 

Nie udało mu się jednak dokończyć pytania, bowiem został zagłuszony śmiechem. Ktoś z sali poprawił go ,,premierze, czy trenerze''. 

– Nie wiem, czy pan chce mnie w tym momencie awansować mnie, czy nie? Ale dziękuję bardzo – skomentował Adam Nawałka. 

To kolejna już wpadka dziennikarzy TVN-u przy okazji mundialu w Rosji – Warto powiedzieć, że dwa z goli w tym meczu, które należały oczywiście do Cristiano Ronaldo, to tzw. hat-tricki. I dzięki temu Cristiano przeszedł właśnie do historii mistrzostw świata, ponieważ okazuje się, że jest najstarszym zawodnikiem, który wykonał takie zagranie – powiedziała kilka dni temu dziennikarka tej stacji. 

Ponadto inny z dziennikarzy także popisał się świetną znajomością tematu mówiąc, że w fazie pucharowej były już dwie serie rzutów karnych, w odróżnieniu od fazy grupowej, w której takich serii karnych nie było. 

 

Źródło: Telewizja Republika // Twitter

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze