Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

KODziarze w Pucku wygwizdali Dudę. Później... ściskali się z Kidawą-Błońską

JJ 17:32 10 lutego 2020
Zdj. zrzut ekranu z serwisu Twitter/@pikus_pol
Podczas uroczystości odnowienia aktu zaślubin Polski z Morzem Bałtyckim, w której wziął udział prezydent Andrzej Duda, grupa działaczy Komitetu Obrony Demokracji próbowała przeszkodzić w przemówieniu głowy państwa. Jak zauważyli internauci, ci sami ludzie ściskali się później z… kontrkandydatką Dudy, Małgorzatą Kidawą-Błońską, która również była obecna w Pucku.

Podczas przemówienia prezydenta część działaczy KOD wznosiła okrzyki „Będziesz siedział”, „Marionetka” itp. Film z demonstracji jest dostępny w sieci. Podobnie jak zdjęcia, na których widać, jak kandydatka na prezydenta ściska się z tymi samymi ludźmi, którzy wznosili tego rodzaju okrzyki podczas przemówienia Andrzeja Dudy.

Jak relacjonuje jeden z internautów, Artur Ceyrowski, z bojówkarzami KOD witał się także prezydent Sopotu Jacek Karnowski oraz burmistrz Pucka, wspierana przez Koalicję Obywatelską Hanna Pruchniewska.

– Całość była świetnie wyreżyserowana, tak by w mediach wspierających KO można było napisać, że „Kaszubi wygwizdali Dudę”. I tak kwitnie przemysł pogardy…- ocenił na Twitterze Ceyrowski.

Również we Władysławowie działacze KOD próbowali zakłócać wystąpienie prezydenta Andrzeja Dudy. Zarówno po tym, co widzimy obecnie, jak i groźbach takich osób jak Lech Wałęsa (vide: niedawny wpis byłego prezydenta na Facebooku na temat Jarosława Kaczyńskiego) widać, że walka jest niezwykle zacięta.

Czy opozycja nie cofnie się już przed niczym? I czy tak ma wyglądać ta ich "uśmiechnięta Polska"? Jak to się ma do wypowiedzi kandydatki Platformy Obywatelskiej, w których Kidawa-Błońska wyraża ubolewanie nad tym, jak bardzo podzielone jest polskie społeczeństwo?

 

 

Źródło: Twitter, Facebook

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze