Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

KODziarstwo już odkryło karty! W Krakowie zorganizowali paradę śmieszności z kukłami zapożyczonymi z Niemiec! Wszystko jasne kto za nimi stoi!

Sebastian Moryń 20:45 14 kwietnia 2019
fot za Twitter
Dziś w Krakowie odbyła się KODziarska zabawa czyli "Parada Śmieszności". Zorganizowana w Niedzielę Palmową co świadczy o tym, że ci byli UBecy i SBecy pokazali ponownie w jakiej pogardzie mają tradycję katolicką własnego kraju. No ale mniejsza z tym. Przed Wawelem ustawili figury jakie prezentują Niemcy w swoim corocznym orszaku oszołomstwa i dewiacji, więc można przypuszczać jasno, że KOD i obecna opozycja spod szyldu Koalicji Europejskiej działa według instruktażu niemieckiego. No ale przecież, to nie dziwne, gdyż Tusk ...

KOD to społeczność wykluczonych UBeków, ludzi którzy przez prawie 30 lat doili polskie państwo kosztem większości. Dziś, gdy zapanowała sprawiedliwość społeczna, te "stare kukły" wyją na alarm.

I nie jest zaskoczeniem, że będą ryczeć przed wyborami, bo nadzieja umiera ostatnia. 

Ale to co zaprezentowali w Krakowie mówi o jeszcze jednym: niemiecki instruktarz już jest realizowany. Kukły ośmieszające Jarosława Kaczyńskiego, Mateusza Morawieckiego czy Beatę Szydło, bzdurne napisy na afiszach i banerach czy co najgorsze w tym wszystkim - wykorzystanie swoich wnuków czy dzieci do takich akcji, przekracza wszelką przyzwoitość. Ale czego oczekiwać od tego "oszołomstwa" ubogaconego stalinowską propagandą ludzi wychowanych w duchu jaruzela i innych zbrodniarzy! 

Mam tylko nadzieję, że Polacy nie dadzą się podpuścić tej perfidnej, chorej z nienawiści propagandzie. Nie dadzą się uwieść tej swołoczy rodem z piekła. Polacy swój rozum mają, i potrafią odsiać chwasty od kwiatów. 

 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze