Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

KOD zamierza zaatakować premiera? Majdzik: Jeśli bronią kasty, proponuję nazwę Komitet Obrony Złodziei

am 17:40 13 czerwca 2018
Telewizja Republika
Komitet Obrony Demokracji wzburzyły słowa premiera Morawieckiego o "zorganizowanej grupie przestępczej" – tak premier określił krakowskich sędziów. Jak widać wywiad, który się ukazał w "Gazecie Polskiej" potrafi rozgrzać do czerwoności zwolenników KOD-u. W rozmowie z Telewizją Republika, zaistniałą sytuację skomentował Ryszard Majdzik, działacz opozycji antykomunistycznej.

Krakowska kasta sędziowska przeciwstawia się słowom premiera. Dla mnie od dziś KOD-owcy nie powinni się już określać mianem obrońców demokracji. Jeśli bronią kasty, proponuję nazwę Komitet Obrony Złodziei. Robią krzywdę całemu środowisku sędziowskiemu. Nie wszyscy bowiem są skorumpowani, nieuczciwi – mówił Majdzik.

Premier Morawiecki, w wywiadzie dla "Gazety Polskiej" stwierdził, że będzie zachęcał przewodniczącego Timmermansa, aby przyjrzał się krakowskim sądom. " szystko wskazuje bowiem na to, że działała tam zorganizowana grupa przestępcza" – stwierdził szef rządu.

Premier Morawiecki bardzo słusznie zauważył ten problem. Trzeba oczyścić sędziów z tych, którzy na to miano nie zasługują. Dlaczego dziś wielki bunt wszczyna sędzia Waldemar Żurek? Czemu nie rozlicza się z zeznań majątkowych? To jest właśnie ich sprawiedliwość – stwierdził były działacz opozycji.

Słowa premiera Mateusza Morawieckiego odnośnie do kasty sędziowskiej, niemal rozwścieczyły środowiska Komitetu Obrony Demokracji. W szybko zorganizowanej demonstracji, zaczeto skandować "Morawiecki musi odejść!".

To garstka ludzi. Naród polski liczy 38 milionów ludzi. Premier Morawiecki powiedział, że wszystko wskazuje na to, że działa tam mafia. Nikt nie rzuca na razie żadnych oskarżeń. Jeden sędzia jest już zatrzymany, ponieważ istnieje podejrzenie korupcji. Na pewno większa ilość sędziów nie sprzeciwia się reformie sądownictwa, która ma na celu naprawienie tego systemu – podsumował Majdzik.

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
Najnowsze