Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

KOD to nie Komitet Obrony Demokracji, to Komitet Obrony Du..y!

Sebastian Moryń 18:25 24 września 2016
Twitter
To zdjęcie z Twittera powinno być publikowane we wszystkich mediach. Jako najkrótsza charakterystyka tzw. KOD-ziarzy i ich wielkich idei.

Oto stoi Pani z Panem a nad nimi hasło KOD-u: "POPIERASZ USTAWĘ ANTYABORCYJNĄ? NIE IDĘ Z TOBĄ DO ŁÓŻKA. Daję tylko lewakom".

Jak skomentować tak publiczny idiotyzm? Można na różne sposoby: Pani trzymająca ten baner powinna zapaść się pod ziemię - jeśli ma jeszcze na tyle taktu i inteligencji, ale w to należy wątpić (bo przyszła jednak z takim banerem). Można też pomyśleć o tym, że KOD-ziarzom wszystko kojarzy się z seksem (ale to nie nowość).

Gorsze jest to, że kolejny raz wszystkich Polaków, którzy chronią życie dzieci poczętych, ukazuje się jako jakiś psycholi, ludzi którzy nie powinni w ogóle zabierać głosu w sprawie tak istotnej jak ochrona życia ludzkiego. 

Ale z drugiej strony, patrząc na te twarze KOD-owskiej demokracji, ma się jakieś wrażenie, że dobrze dzieje się, że manifestują, że przynoszą banery, hasła takie jak wyżej. Polska widzi czarno na białym z kim (z czym) mamy do czynienia. I dla inteligentnej osoby, człowieka, który ma sumienie takie obrazy jedynie utwierdzają w jednym: KOD to Komitet Obrony Du..y! I wszystko wtedy staje się jasne!

Cieszy jedno: policja podała ilość manifestantów dzisiejszego marszu KOD- 12 tys. 

 

Źródło: Twitter

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze