Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Kobieta wjeżdża na pasy mimo, że ma czerwone. Potrąciła matkę z dzieckiem! Policja udostępniła nagranie

PR 12:52 24 czerwca 2019
zrzut ekranu: policja
Niestety zielone światło dla pieszych na przejściu nie gwarantuje im bezpiecznego przejścia przez jezdnię. Przekonała się o tym matka z 5-letni chłopcem, którzy prawidłowo przechodząc przez jezdnię zostali potrąceni przez samochód. Naganne zachowanie kierującej zarejestrowały kamery olsztyńskiego ITS-u. Kobieta straciła prawo jazdy i w najbliższym czasie stanie przed sądem – informuje policja.

 

Kamery monitoringu zarejestrowały dramatyczny przebieg zdarzenia drogowego na olsztyńskiej ulicy. Doszło do niego w minioną sobotę (22.06.2019) kilka minut przed godz. 13:00 na ul. Limanowskiego.

24-letnia kobieta jadąca volkswagenem, wjeżdżając na skrzyżowanie, gdy sygnalizator nadawał dla niej czerwone światło, potrąciła na przejściu dla pieszych 5-letniego chłopca i jego mamę.

Na miejsce szybko zostały wezwane służby ratunkowe, a do ich przyjazdu potrąconymi zaopiekowali się świadkowie. Choć wyglądało to bardzo groźnie, to na szczęście tym razem skończyło się jedynie na ogólnych potłuczeniach.

 

 

Policjanci, którzy zostali wezwani przez świadków na miejsce zdarzenia zatrzymali kierującej prawo jazdy. Za stworzenie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym odpowie przed sądem.

 

Czytaj także:

Poszukiwany listem gończym potrącił policjanta. Padły strzały...

 

 

Źródło: policja

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.163/1) - OTWARTY DIALOG I ROSYJSKI WYWIAD
Wczytuję komentarze...
Najnowsze