Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Kobieta po "zmianie płci" chciała zostać księdzem. Francuski kardynał zablokował święcenia. "Kto zmienia płeć, ten buntuje się przeciw Bogu"

PR 12:07 14 listopada 2019
pixabay
Kard. Robert Sarah, Prefekt Kongregacji ds. Kultu Bożego ujawnił zdarzenie, jakie miało miejsce w jednym z francuskich seminariów. Przyjęto tam kobietę, która po tzw. korekcie płci podaje się za mężczyznę.

 

O tym przypadku kardynał Sarah poinformował podczas spotkania z wiernymi w Mediolanie, gdzie mówił o znaczeniu modlitwy odwołując się m.in. do papieża seniora Benedykta XVI. 


– Tam gdzie Bogu odmawia się centralnego miejsca, tam i człowiek traci przynależną mu pozycję. Na tym opierały się totalitaryzmy XX w. i z tego wypływa też współczesny totalitaryzm relatywizmu. Jednym z tego przejawów jest ideologia gender, która jest lucyferską odmową przyjęcia od Boga swej natury. Dociera to również do Kościoła – powiedział.


Chwilę później kard. Sarah ujawnił sytuację, która miała miejsce w jednym z francuskich seminariów. Przyjęto tam kobietę, która wcześniej przeszła operację zmiany płci i chciała zostać księdzem.


– Musiałem interweniować, aby zatrzymać święcenia diakonatu. Kto zmienia płeć, ten buntuje się przeciw Bogu – powiedział kardynał.

 

Czytaj także:

Jakie są najcięższe grzechy? ZOBACZ co objawiła dzieciom Matka Fatimska!

Źródło: PCh24, vatican news

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
Najnowsze