Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Klan Giertychów i LPR za Trzaskowskim!

JJ 8:39 5 lipca 2020
Youtube
– Dzisiaj Zarząd Główny LPR (mojej byłej partii) podjął uchwałę o poparciu Rafała Trzaskowskiego w II turze wyborów prezydenckich- ogłosił na Facebooku w sobotni wieczór mecenas Roman Giertych.

Nadworny prawnik Koalicji Obywatelskiej wskazuje, że „stanowisko to może być dla byłych wyborców LPR, którzy w dużej części stanowią dziś elektorat Konfederacji bardzo ważne”.

– Mam nadzieję, że wszyscy pomimo różnic politycznych i światopoglądowych stawią się masowo w lokalach wyborczych i wyrzucą PiS z Pałacu Prezydenckiego- napisał Giertych, który opublikował pełne stanowisko LPR.

– Zdając sobie w pełni sprawę z rozbieżności ideowych, politycznych czy światopoglądowych różniących nas od popieranego Kandydata - czy też występujących wewnątrz opozycji, co jest oczywistością i normą w społeczeństwach demokratycznych - zwracamy uwagę na spoiwo wspólnych działań, którym jest zachodnia metoda ustroju życia zbiorowego (cywilizacja) oraz obrona przed wschodnią (obcą) cywilizacją promowaną i wprowadzaną od 5 lat przez PiS- czytamy.

 Liga Polskich Rodzin zarzuca rządowi PiS łamanie Konstytucji i trójpodziału władzy.

– 12 lipca br. głosujemy solidarnie i powszechnie na Rafała Trzaskowskiego, kandydata opozycji obdarzonego największym poparciem i zaufaniem w I turze wyborów, który gwarantuje przerwanie antykonstytucyjnych rządów PiS, a faktycznie Kaczyńskiego, powrót Państwa prawa, wolności obywatelskich i poczucia wspólnoty oraz zrozumienie wielkiej roli samorządów i organizacji społecznych- podkreślono w komunikacie.

Wszystko to trafnie podsumował korespondent TVP w Berlinie, Cezary Gmyz.

 – Maciej Giertych, poparł stan wojenny i był członkiem Rady Konsultacyjnej przy Jaruzelskim poparł Trzaskowskiego, podobnie jak jego syn. Roman, którego pamiętam jako zoologicznego homofoba. Senior jest do dziś najbardziej fanatycznym w Polsce przeciwnikiem teorii ewolucji- napisał na Twitterze.

Innymi słowy- robi się coraz bardziej zabawnie, jeżeli przypomnimy sobie poglądy Ligi Polskich Rodzin z czasów jej "świetności".  A przed nami jeszcze prawie tydzień kampanii wyborczej!

 

Źródło: Facebook

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze