Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Kinga Rusin jest przerażona COP24! „O Boże... Na szczycie klimatycznym serwuje się kiełbasę z dziczyzny”

pmb 9:21 7 grudnia 2018
Zrzut ekranu z serwisu YouTube/ELLE Polska
Dziennikarka TVN, Kinga Rusin, postanowiła wyrazić swoje oburzenie w związku ze szczytem klimatycznym COP24 w Katowicach. Kobieta jest przerażona tym, że na polskim stoisku serwuje się kiełbasę z dziczyzny, a obok są deski wycięte z polskich drzew. Przerażające!

„O Boże... Na szczycie klimatycznym serwuje się kiełbasę z dziczyzny, a obok, na stanowisku Lasów Państwowych prezentuje deski zrobione z wyciętych w polskich lasach drzew!” – pisze załamana dziennikarka na Instagramie.

„Nad wszystkim góruje prezentacja brył węgla, na którym opiera się nasza, produkująca najwięcej w Europie CO2 energetyka” – wskazuje Rusin.

„Partnerami Ministerstwa Środowiska w organizacji konferencji są największe spółki górnicze. To mówi wszystko o stosunku polskich władz do ochrony środowiska” – konstatuje dziennikarka TVN. 

Przypomnijmy, że Kinga Rusin bardzo często angażuje się w akcje mające na celu zwiększenie świadomości na temat ochrony środowiska naturalnego. Prezenterka głośno protestowała m. in. przeciw wycince w Puszczy Białowieskiej.

Źródło: instagram.com/Media

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.158/2) - KALETA: NIEKTÓRE WYROKI SĘDZIOWSKI POKAZUJĄ, ŻE SĄ RÓWNI I RÓWNIEJSI
Wczytuję komentarze...
Najnowsze