Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Kim są patronki Strajku Kobiet? O tym w najnowszym numerze "Gazety Polskiej"

JJ 7:00 18 listopada 2020
Nowa "Gazeta Polska" już w kioskach!Gazeta Polska, aut. Bartosz Kallich
Już dziś mogą Państwo nabyć w kioskach nowy numer „Gazety Polskiej”. Polecamy zwłaszcza materiał okładkowy: „Patocelebrytki i myślicielki. Zatarła się różnica między celebrytami, patostreamerami i światem polityki”. Piotr Lisiewicz ujawnia w artykule, na jakiej zasadzie działa grono patronów i sympatyków Strajku Kobiet. Jak się okazuje, światek celebrycki doskonale przenika się i uzupełnia z totalną opozycją.

– Nastolatki wykrzykujące bluzgi nie posługują się językiem Magdaleny Środy ani nawet dawkujących przekleństwa Pauliny Młynarskiej czy Manueli Gretkowskiej. One o tych nudziarach nie słyszały, za to wszystkie znają Martę Linkiewicz, chwalącą się uprawianiem seksu zbiorowego oraz tym, że ma „największe zasięgi w Polsce poza Robertem Lewandowskim”. Linkiewicz była na proteście, a Maja Staśko z „Krytyki Politycznej” umieściła ją na pierwszej linii protestów, zaliczając do… „czwartej fali feminizmu”. Dla tych, którzy nie interesowali się w ostatnich latach tym, co ogląda nasza młodzież, to będzie odkrycie – pisze red. Lisiewicz.

Z kolei dr Grzegorz Polak, zastępca dyrektora Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego w Warszawie podejmuje temat machiny propagandowej i lawiny hejtu wymierzonej w ostatnich latach w św. Jana Pawła II. Papieżowi przypisuje się – jak dowiemy się z artykułu, niesłusznie - „obronę” księży dopuszczających się pedofilii. W rzeczywistości to właśnie papież Polak był pierwszym biskupem Rzymu, który zmierzył się z tym potwornym zjawiskiem. Jako pierwszy papież, Jan Paweł II zaostrzył prawodawstwo kościelne w tej kwestii – wskazuje dr Polak.

Polecamy oczywiście materiał redaktor naczelnej TV Republika, Doroty Kani, zatytułowany „Polowanie na prokuratorów. Akty zemsty recydywistów”. Zlecenia zabójstw prokuratorów są w ostatnim czasie coraz częstsze. Za tego typu działaniami stoją bandyci upatrujący w śledczych swoich śmiertelnych wrogów. Redaktor Dorota Kania poświęciła gangsterskim zleceniom także wczorajszy odcinek „Końca Systemu”

Warto przeczytać także artykuł Huberta Kowalskiego „Samotna śmierć w czasie pandemii. Restrykcyjne wytyczne obchodzenia się z ciałami zmarłych”.

Tygodnik „Gazeta Polska” dostępny jest również w wygodnej prenumeracie cyfrowej.

Szczegóły dotyczące prenumeraty w czasie kwarantanny można znaleźć na stronie https://prenumerata.swsmedia.pl/ oraz pod numerem telefonu 605 900 002 lub 501 678 819

UWAGA‼️ CAŁY DOCHÓD ze sprzedaży e-prenumeraty "Gazety Polskiej" oraz "Gazety Polskiej Codziennie" jest przekazywany na Fundację Małych Stópek. Szczegóły na www.prenuemrata.swsmedia.pl 

Źródło: Gazeta Polska

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze