Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Kidawa-Błońska zaprasza pozostałych kandydatów "opozycji demokratycznej" na rozmowy. Zaskakujący komentarz Frasyniuka

A.N. 20:58 28 marca 2020
Gazeta Polska
Kandydatka PO na prezydenta Małgorzata Kidawa-Błońska zaprasza pozostałych kandydatów "demokratycznej opozycji" na wideokonferencję, która miałaby się odbyć w niedzielę. Kryzysowa sytuacja wymaga od nas pilnej rozmowy - napisała Kidawa-Bońska na Twitterze.
"Dziś nie ma miejsca na niepotrzebne emocje. Kryzysowa sytuacja wymaga od nas, kandydatów demokratycznej opozycji, pilnej rozmowy. Zapraszam Was wszystkich na wideokonferencję jutro. Sztaby ustalą szczegóły" - wpis tej treści posłanka Platformy zamieściła w sobotę na swym twitterowym profilu.
 
Wpis Kidawy-Błonskiej skomentował  Władysław Frasyniuk, znany z ostrego języka, który zasugerował, że kandydatka Po na prezydenta powinna ustalać wszelkie inicjatywy ze sztabem, zanim ogłosi to  w mediach społecznościowych.

 

Zaproszenie - jak wynika z informacji medialnych - skierowane jest przede wszystkim do prezesa PSL Władysława Kosiniaka-Kamysza, lidera Wiosny Roberta Biedronia oraz kandydata niezależnego, publicysty Szymona Hołowni.

W sobotę rano, po całonocnych głosowaniach, Sejm uchwalił trzy ustawy tzw. tarczy antykryzysowej, które mają wesprzeć służbę zdrowia w zwalczaniu epidemii koronawirusa, a także zniwelować negatywne skutki tej epidemii dla polskiej gospodarki. Wśród przyjętych poprawek do specustawy znalazła się zaproponowana przez PiS zmiana Kodeksu wyborczego, umożliwiająca głosowanie korespondencyjne osobom na kwarantannie i ponad 60-letnim.

Oburzenie takim rozwiązaniem wyraziła w sobotę cała opozycja. Politycy PO zapowiedzieli, że zamierzają doprowadzić do odrzucenia go w Senacie, gdzie opozycja ma większość. (

Źródło: PAP/Twitter

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze