Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Kidawa-Błońska wciąż w cieniu. Opozycja dalej marzy o... prezydencie Tusku

AS 12:57 14 maja 2020
/ Aleksiej Witwicki/Gazeta Polska
Coraz więcej polityków oraz zwolenników Platformy Obywatelskiej jest zdania, że wybór Małgorzaty Kidawy-Błońskiej nie był najlepszym pomysłem. Jak to zwykle w takich sytuacjach bywa... rozpoczęły się marzenia o powrocie Donalda Tuska "na białym koniu".

Wciąż trwają dyskusje nad czym, czy PO zdecyduje się zmienić kandydatkę na prezydenta Małgorzatę Kidawę Błońską. Do tej sprawy na antenie Polsat News odniósł się Bogdan Zdrojewski, który stwierdził, że decyzję w sprawie dalszego kandydowania może podjąć tylko sama Małgorzata Kidawa-Błońska.

Stwierdził ponadto, że na kampanię wyborczą, tak twardą, jak się zapowiada, kompletnie nielogiczną, dyskomfortową, najlepszym kandydatem byłby Donald Tusk. 

– Ale nie wyraża zgody, więc dywagowanie nad tym, czy Donald Tusk wystartuje i będzie prezydentem jest w tej chwili wyłącznie teoretycznym rozważaniem. - stwierdził.

Jak stwierdził, Kidawa-Błońska byłaby bardzo dobrym prezydentem. - Ja nie jestem w jej skórze obecnie i nie wiem, na ile wyczerpujące było wszystko to, co się wydarzyło w ostatnim czasie, na ile ona jeszcze jest w stanie z całym sztabem wykazać 200-procentową determinację, żeby pokonać bardzo słabego prezydenta - dodał. 

Źródło: Polsat News

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze