Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Kidawa-Błońska prosi o pomoc... Jarosława Kaczyńskiego

A.N 17:32 7 stycznia 2020
Telewizja Republika
Ubolewam, że prezydent nie jest samodzielny. Dlatego wprost zwracam się do Jarosława Kaczyńskiego, aby doprowadził do zwołania Rady Bezpieczeństwa Narodowego – apeluje Małgorzata Kidawa-Błońska (KO).

Wicemarszałek Sejmu i kandydatka PO w wyborach prezydenckich opublikowała w mediach społecznościowych nagranie. wystąpiła w nim na tle budynku Biura Bezpieczeństwa Narodowego (BBN) w Warszawie. Odniosła się w nim do sytuacji międzynarodowej.

– Drodzy państwo, w ostatnich tygodniach z niepokojem obserwujemy wzrost napięcia w polityce międzynarodowej. Polska atakowana jest i szkalowana przez prezydenta Putina, na Bliskim Wschodzie, gdzie stacjonują polscy żołnierze, narasta groźny konflikt – wskazywała Kidawa-Błońska. 

– Tuż za mną jest budynek nieużywany od lat. Budynek, w którym powinny odbywać się Rady Bezpieczeństwa Narodowego, zwoływane przez prezydenta. Ubolewam, że prezydent nie jest samodzielny, dlatego wprost zwracam się do Jarosława Kaczyńskiego, aby doprowadził do zwołania Rady Bezpieczeństwa Narodowego – powiedziała posłanka.

Zaznaczyła, także, że " w trudnych momentach powinniśmy wszyscy być razem".

We wtorek odbędzie się  posiedzenie Rady Gabinetowej, zwołanej przez prezydenta Andrzeja Dudę. Politycy będą rozmawiać o sytuacji międzynarodowej.

Źródło: Telewizja Republika/Twitter

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze