Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Kempa MOCNO na temat pedofilii

AS 16:56 13 maja 2019
Telewizja Republika
- Wszystkie przypadki pedofilii powinny ścigane i ukarane bez względu na to, kogo dotyczą. Wszyscy, którzy w jakikolwiek sposób krzywdzą dzieci, powinni być skutecznie izolowani - mówiła minister Beata Kempa podczas konferencji w KPRM.

Beata Kempa zaznaczyła, że wszystkie przypadki pedofilii powinny ścigane i ukarane bez wyjątków. Uważa ponadto, że  zdecydowana zapowiedź przez PiS drastycznego podwyższenia kar za to przestępstwo jest "jak najbardziej dobrym i pożądanym kierunkiem".

- Te zbrodnie powinny być karane najwyższymi karami, bez względu na to, kogo dotyczą. Powinno to dotyczyć wszystkich, również celebrytów czy osób z różnych innych zawodów. Wszyscy, którzy w jakikolwiek sposób krzywdzą dzieci, powinni być skutecznie izolowani - stwierdziła 

Podkreśliła jednak, że należy wystrzegać się generalizowania i obarczania odpowiedzialnością osób, które nie dopuściły się takich czynów. - Te osoby, które nie dopuszczają się tego typu przestępstw, są dzisiaj z powodów walki politycznej stygmatyzowane. Jestem przede wszystkim za sprawiedliwością w tym zakresie - mówiła. 

- Chcę przypomnieć, że Platforma Obywatelska wstrzymała się od głosu w sprawie rejestru pedofili. Ten rejestr funkcjonuje, a jest także zapowiedź jeszcze wyższych kar za tego typu przestępstwa - przypomniałą. 

Źródło: Telewizja Republika // MEDIA // TWITTER

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.157/1) - HOMOTERROR W NATARCIU
Wczytuję komentarze...
Najnowsze