Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Kaźmierczak: skala protestu przedsiębiorców jest marginalna

AR 20:25 14 stycznia 2021
Tematem rozmowy był kryzys w Polsce, spowodowany epidemią koronawirusa.
Dzisiejszym gościem programu "W Punkt" był Cezary Kaźmierczak, prezes związku przedsiębiorców i pracodawców, który mówił o kryzysie w Polsce, spowodowanym epidemią koronawirusa.

- Większość przedsiębiorców chce przestrzegać prawa. Ja rozumiem, że ci ludzie są zdenerwowani, ale rusza tarcza finansowa - powiedział Cezary Kaźmierczak.

- Skala protestu przedsiębiorców jest marginalna, dobrze się to sprzedaje w mediach ale moim zdaniem nic z tego nie będzie, bo większość przedsiębiorców chce przestrzegać prawa - stwierdził. 

- Większość z firm, które są objęte restrykcjami otrzyma pomoc i mam nadzieję, że pozwoli przetrwać ten okres, który tak naprawdę nie wiemy ile jeszcze potrwa - dodał prezes związku przedsiębiorców i pracodawców.

- Jesteśmy bogatym krajem, ale w porównaniu np. do Niemiec, Francji to nie jesteśmy biedni. Przez 10 lat świetnie się rozwijaliśmy, nigdy tak nie było i szkoda byłoby to zmarnować. Sytuacja makroekonomiczna Polski na razie jest dobra, ale nie wiemy jakie dalej trwająca pandemia będzie miała skutki - zaznaczył. 

- Wiele przedsiębiorców utrzymuje jednak miejsca pracowników, wbrew możliwością - dodał Cezary Kaźmierczak.

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze