Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Kapituła XVI edycji Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP powołana! "Mam ambicję, żeby Polska stała się jednym z najpoważniejszych graczy europejskich"

am 14:55 19 czerwca 2018
facebook.com
– Mamy ambicję budowania dynamicznie rozwijającej się, pokonującej wszystkie trudności Polski – stwierdził dziś prezydent Andrzej Duda. Zdradził też, że zrobi wszystko aby Polska stała się jednym z najpoważniejszych graczy w Europie pod względem gospodarczym.

Prezydent Andrzej Duda powołał dziś Kapitułę XVI edycji Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP.

– Bardzo się cieszę, że znów mogę powołać kapitułę prezydenckiej nagrody gospodarczej. To już szesnaste powołanie i to już, można powiedzieć, pewna tradycja. Tradycja dla mnie osobiście bardzo ważna (...). Tradycja tego, że prezydent docenia w jakimś sensie najlepszych polskich przedsiębiorców – powiedział prezydent.

– To jedno z ważniejszych wydarzeń gospodarczych w skali każdego roku – stwierdził. – To są nagrody otrzymywane przez polskich przedsiębiorców od państwa polskiego za ich działalność w różnych obszarach – mówił podczas uroczystości.

Wskazał też na znamienny rok, w którym przypada 100. odzyskania niepodległości. – Odbywa się na początek tego wielkiego, historycznego procesu, jakim była też odbudowa Polski (...). Dzięki tej pracy, która została wykonana, Polska stawała się jednym z poważniejszych krajów europejskich – podkreślił.

– Mam ambicję, żeby Polska stała się jednym z najpoważniejszych graczy europejskich także pod względem gospodarczym – podsumował prezydent.

 

Źródło: prezydent.pl

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.150/1) - SENSACYJNE ODKRYCIA NA WESTERPLATTE
Wczytuję komentarze...
Najnowsze