Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Kania: Republika wychowuje młode osoby, które są ideowe

pmb 19:30 5 czerwca 2018
Dorota KaniaFot. Telewizja Republika
– Republika wychowuje młode osoby, które są ideowe. Chciałabym podziękować wszystkim osobom, które pracują. To wy tworzycie ten fantastyczny zespół. W tym roku udało nam sie wprowadzić bardzo ciekawe programy. Jesteśmy w stanie konkurować z największymi telewizjami – powiedziała redaktor naczelna Telewizji Republika Dorota Kania z okazji 5-lecia Telewizji Republika.

Redaktor naczelna Telewizji Republika Dorota Kania powiedziała:

– Od roku jestem redaktor naczelną Telewizji Republika. Mogłam się oprzeć na zarządzie, na Ryszardzie Gromadzkim, który wyszkolił mnóstwo młodych zdolnych reporterów. Republika wychowuje młode osoby, które są ideowe. Chciałabym podziękować wszystkim osobom, które pracują. To wy tworzycie ten fantastyczny zespół. W tym roku udało nam sie wprowadzić bardzo ciekawe programy. Jesteśmy w stanie konkurować z największymi telewizjami.

– Kiedy stwierdziłam, że musimy mieć program anglojęzyczny potrzebowaliśmy 3 tygodni, żeby wystartować. Chciałabym też podziękować widzom. Wiemy, że jesteśmy wam potrzebni.

Wiceprezes zarządu Telewizji Republika i redaktor naczelny "Gazety Polskiej" Tomasz Sakiewicz powiedział:

– Pamiętają Państwo wielką demonstrację w obronie Telewizji Trwam… Wtedy Ewa Stankiewicz powiedziała... Ta demonstracja nie może się tak skończyć… Nie opuszczała TVP. Zrobiło się bardzo ciekawie. Przez 3 dni był festiwali ludzi, którzy domagali się wolnych mediów. Powiedziałem, że nie należy okupować telewizji. Trzeba stworzyć nową. Powiedziałem, że żeby stworzyć telewizję potrzeba miliona dolarów. Na jesieni pojawili się biznesmeni.

– Ewa Stankiewicz wymyśliła tą telewizję. Dogadaliśmy się z wieloma środowiskami - z Frondą, z Do Rzeczy... Ta telewizja miała bardzo ostre zakręty. Myśleliśmy, że nas nie będzie, ze nas zamkną. Dobra Zmiana też nam bardzo dużo zrobiła, wielu naszych dziennikarzy jest w TVP. W 5 lat stworzyliśmy stację polityczną. Dzisiaj można zobaczyć jak ważna jest ta telewizja. 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
Najnowsze