Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Kancelaria Prezydenta: zespół roboczy zajmie się sprawą dostępności do opieki psychologicznej

IO 10:52 26 lutego 2021
Fot. Canva
Wsparcie psychologiczne i psychiatryczne młodych ludzi, szczególnie w czasie pandemii Covid-19 i sytuacja socjalno-bytowa młodych - były wśród tematów spotkania prezydenta Andrzeja Dudy z przedstawicielami Niezależnego Zrzeszenia Studentów.

- W Pałacu Prezydenckim rozmawiano dziś o możliwościach wypracowania systemowych rozwiązań dla problemów, z którymi zmierza się polska młodzież: m.in. dostępności usług w zakresie zdrowia psychicznego, ale także sytuacji socjalno-bytowej, w tym przede wszystkim mieszkalnictwa dla młodych - poinformowała Kancelaria Prezydenta.

W spotkaniu wzięli udział także prezydencki minister Wojciech Kolarski i doradca ds. młodzieży Łukasz Rzepecki, który koordynuje cykl konsultacji Młodzi w Pałacu".

W komunikacie KPRP podkreślono, że prezydent zapewnił studentów o wsparciu ich postulatów, a po spotkaniu od razu skontaktował się z ministrem Edukacji i Nauki Przemysławem Czarnkiem".

- W przyszłym tygodniu zespół roboczy zajmie się sprawą dostępności do opieki psychologicznej w czasie pandemii - czytamy w komunikacie.

Źródło: PAP – Nauka w Polsce

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze