Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Kamil Stoch drugi w PŚ w Wiśle

ds 17:10 19 listopada 2017
Twitter/@Poland
Kamil Stoch zajął drugie miejsce w konkursie indywidualnym w Wiśle. Zwyciężył Junshiro Kobayashi z Japonii, a trzeci był Austriak Stefan Kraft. Czterech podopiecznych Stefana Horngachera uplasowało się w pierwszej dziesiątce.

Dzisiejsze zmagania na skoczni im. Adama Małysza rozpoczęły się od serii próbnej. W niej najmocniejsi w tej chwili Polacy (Dawid Kubacki, Kamil Stoch i Maciej Kot) potwierdzili, że w konkursie walczyć będą o miejsca w ścisłej czołówce. Najlepszy w treningu okazał się Markus Eisenbichlerr.

W premierowej kolejce nie zawiedli Biało-Czerwoni. Na półmetku konkursu w czołowej dziesiątce był sklasyfikowanych aż 5 podopiecznych Stefana Horngachera. Najlepiej, zgodnie z oczekiwaniami, wypadł Dawid Kubacki. 125 metrów pozwoliło mu zajmować 4. miejsce ze stratą 2,7 punktu do sklasyfikowanych ex aequo na drugiej pozycji Junshiro Kobayashiego i Stefana Krafta. Prowadził Niemiec Richard Freitag o 1,3 punktu przed Austriakiem i Japończykiem. Kubacki mógł myśleć nie tylko o podium, ale nawet o zwycięstwie, bowiem jego strata do prowadzącego Freitaga również nie była duża i wynosiła równe 4 oczka.

Pierwszy weekend Pucharu Świata w sezonie 2017/2018 zakończyły zmagania indywidualne. Kolejne konkursy Pucharu Świata odbędą się 25 i 26 listopada w fińskim Kuusamo. W sobotę rozegrana zostanie drużynówka, a w niedzielę zawody indywidualne.

Źródło: sport.pl, onet, wp.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze