Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Kaczyński: zwyciężymy, jeśli do ostatniego dnia będziemy ciężko pracować

K.B. 18:00 4 września 2019
Prawo i Sprawiedliwość/Twitter
- Zwyciężymy wtedy, kiedy będziemy przekonani, że do ostatniego dnia trzeba ciężko pracować - powiedział w środę prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas konwencji partii w Olsztynie.

– Zwyciężymy wtedy, kiedy będziemy przekonani, że do ostatniego dnia do północy 11 (października), bo wtedy zaczyna się cisza wyborcza, trzeba ciężko pracować" - mówił w Olsztynie Kaczyński.

– Bez pracy nie ma kołaczy. Bez pracy nie ma zwycięstwa - podkreślił.

– Przeciwnik też myśli, zatrudnia różne zewnętrzne agencje, wykonuje różne fikołki. Krótko mówiąc - no, może i plagiat, ale plagiat ma być podobny do oryginału, a to ... - żartował prezes PiS. Musimy być do końca w pełnym napięciu, w takim - można powiedzieć - wysileniu, żeby zwyciężyć, bo to wcale nie jest łatwe - zaznaczył.

– Przeciwnik w dalszym ciągu ma ogromną przewagę jeżeli chodzi o media. Ciągle może docierać do ludzi z największymi bzdurami. Już nie będę ich wymieniał, ale dzisiaj są kolejne bzdury. To dla niektórych ludzi jest prawdą i nawet nie można mieć do nich jakichś szczególnych pretensji. Skoro to czytają, to obserwują, taką telewizję oglądają, no to uważają, że tak jest - mówił Kaczyński.

– Tylko wtedy, jeżeli będziemy do ludzi docierać, mówić jak jest naprawdę, pokazywać sukcesy, pokazywać zmiany; ja jeżdżę po Polsce i to nie jest takie trudne, ludzie to zauważyli, ale chodzi o to, żeby było ich więcej; to wtedy wygramy, wtedy może nawet zdecydowanie wygramy - podkreślił prezes PiS.

 

Źródło: IAR // Media // Twitter

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze