Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Kaczyński: Polska musi być ostoją wolności. My będziemy jej bronić

dmc 20:10 22 października 2015
Jarosław Kaczyński, prezes PiSTWITTER@PISORGPL
Prawo i Sprawiedliwości jest w stanie wziąć na swoje barki przeprowadzenie reformy społecznej i gospodarczej – oświadczył na spotkaniu w Siedlcach Jarosław Kaczyński. Prezes największej partii opozycyjnej dodał, że tylko jego ugrupowanie rzeczywiście staje w obronie polskiej wsi.

Kaczyński stwierdził, że "polityka społeczna musi być polityką prorodzinną". Przypomniał też, że PiS ma w tej sferze przygotowany specjalny program, oferujący 500 zł na dziecko.

Zdaniem byłego premiera Polska potrzebuje dziś reformy wymiaru sprawiedliwości. – Konieczne są zmiany w sądownictwie. Musimy też powiedzieć "nie" podziałowi Polski na nierówne regiony – oświadczył polityk. Kaczyński podkreślił, że Polacy muszą mieć możliwość pracy za godne wynagrodzenie. Dodał, że jeśli takie warunki zostaną spełnione będzie to oznaczało "przejście Polski na lepszy poziom gospodarczy".

Prezes przekonywał, że to jego ugrupowanie jest prawdziwą alternatywą dla obecnej władzy i zadeklarował, że rządy PiSu będą czasem spokoju, stabilności i poprawią jakość życia obywateli. Oświadczył też, że jego partia opowiada się przeciwko wprowadzeniu podatku katastralnego. – Doprowadzi do spadku tego, co Polacy posiadają – tłumaczył Kaczyński.  

– Tylko głos na PiS jest głosem za zmianą. Każdy inny będzie kontynuacją obecnego stanu. Polska musi być ostoją wolności i my będziemy jej bronić – zadeklarował. 

 

Źródło: telewizjarepublika.pl

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.150/1) - SENSACYJNE ODKRYCIA NA WESTERPLATTE
Wczytuję komentarze...
Najnowsze