Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Kaczyński o prezydencie: byłoby nierozsądne, gdybyśmy chcieli szukać innego kandydata

M.N. 10:56 7 września 2019
Wikimedia Commons
Prezydent Andrzej Duda odnosi sukcesy, które bardzo sobie cenimy - ocenił prezes PiS Jarosław Kaczyński w wywiadzie dla "Super Expressu". "Byłoby z naszej strony wielce nieroztropne i nierozsądne, gdybyśmy chcieli szukać innego kandydata" - powiedział.

W wywiadzie dla "SE" Kaczyński był pytany, czy Andrzej Duda będzie kandydatem PiS w najbliższych wyborach prezydenckich.

"Odnosi sukcesy, które bardzo sobie cenimy. Byłoby z naszej strony wielce nieroztropne i nierozsądne, gdybyśmy chcieli szukać innego kandydata. Jest świetny układ: mamy prezydenta, który się sprawdza, mamy premiera, który się aż nadto sprawdza, i idźmy dalej w ten sposób. Aha, i mamy jeszcze skromnego szefa partii, który gdzieś tam sobie pisze odpowiedzi na listy i pisma Polaków (śmiech)" - powiedział.

Proszony o ocenę opozycji, Kaczyński powiedział, że nie chce się nią zajmować. "Prowadzimy kampanię pozytywną, tak ją traktujemy, choć czasem musimy też podnosić takie skandaliczne kwestie, jak te »cysterny wstydu« za PO-PSL. Trudno powiedzieć, ile z Polski wypłynęło pieniędzy. Sądzę, że więcej niż dostaliśmy z UE. I dziś, gdyby nie rabowanie Polski w przeszłości, nasz kraj byłby kilka kroków dalej" - powiedział.

 

"Wiem jedno: musimy najpierw wygrać wybory, żeby dalej wdrażać nasze dobre programy dla Polski. A wynik wyborów w żadnym stopniu nie jest rozstrzygnięty, przestrzegam przed takim myśleniem. Było w historii państw wielu zaskoczonych, zbyt pewnych siebie polityków, którzy przegrywali wybory, sądząc wcześniej, że mają władzę w ręku. Trzeba pracować, pracować i jeszcze raz pracować" - dodał.

Źródło: "Super Express"

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze