Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Kaczyński o karach za nieprzyjmowanie imigrantów: Mówią nam, że nie jesteśmy gospodarzem we własnym kraju

mg 15:47 7 maja 2016
twitter/@pisorgpl
– Gdyby coś takiego zostało wprowadzone, to można powiedzieć, że suwerenność państw europejskich została zniesiona. Chodzi o suwerenność nie tych najsilniejszych, ale tych słabszych nieco, także takich jak Polska – mówił, odpowiadając na pytanie internauty o pomysł Komisji Europejskiej ws. uchodźców, Jarosław Kaczyński.

Według najnowszej propozycji Komisji Europejskiej, uchodźcy mieliby trafiać do poszczególnych krajów członkowskich zgodnie z prostą zasadą proporcjonalności. Kwoty emigracyjne byłyby przydzielane w odniesieniu do liczby mieszkańców kraju oraz jego PKB. Kraje, które nie zgodzą się przyjąć określonej kwoty uchodźców, będzie i tak musiał partycypować w systemie, poprzez udział finansowy. Koszt swoistego „wykupienia się” od przyjętego pojedynczego emigranta miałby wynosić nawet do 250 tys. euro. CZYTAJ WIĘCEJ

– Nie może być na to zgody – podkreślał Kaczyński. – To jest powiedzenie nam: nie jesteście gospodarzem we własnym kraju – dodał.

Od godz. 13:00 Jarosław Kaczyński na żywo na Facebooku odpowiadał na pytania internautów. Wirtualne spotkanie Kaczyńskiego z użytkownikami Facebooka odbywa się pod hasłem "Silna Polska w Europie". Pytania można było zadawać już od godziny 12.00 pod specjalnie utworzonym na tę okoliczność wydarzeniem "Q&A - pytania i odpowiedzi" na profilu Prawa i Sprawiedliwości.

Źródło: telewizja republika

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze