Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Kaczyński na kwarantannie. Fogiel: Wicepremier czuje się dobrze

JK 13:56 19 października 2020
Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński.PAP/Mateusz Marek
– Wicepremier, szef PiS Jarosław Kaczyński po kontakcie z osobą zakażoną koronawirusem udaje się na autokwarantannę; prezes czuje się dobrze, będzie wykonywał swoje obowiązki zdalnie - poinformował wicerzecznik PiS Radosław Fogiel.

Informację tę potwierdziliśmy w dwóch niezależnych źródłach. W siedzibie Prawa i Sprawiedliwości na Nowogrodzkiej przygotowywany jest komunikat w tej sprawie, który ma zostać wydany ok. godziny 15.

– Po informacji o kontakcie, w ramach obowiązków służbowych, z osobą zarażoną COVID-19, prezes PiS Jarosław Kaczyński - zgodnie z zaleceniami GIS - udaje się na autokwarantannę do czasu dalszych decyzji służb sanitarnych - poinformował w poniedziałek Fogiel. Jak dodał, wicepremier, szef PiS czuje się dobrze, a swoje obowiązki "w miarę dostępnych możliwości będzie realizował z domu".

Fogiel w rozmowie z PAP poinformował, że Jarosław Kaczyński dowiedział się o kontakcie z osobą zakażoną w siedzibie partii przy ul. Nowogrodzkiej.

– Niezwłocznie po otrzymaniu informacji pan prezes udał się do domu, gdzie będzie oczekiwał na wytyczne służb sanitarnych - zapowiedział wicerzecznik PiS.

Fogiel informację o kwarantannie szefa PiS zamieścił na Twitterze.

– Szambo wylewające się pod tweetem na temat kwarantanny Prezesa PiS jest niewiarygodne, skrajne chamstwo i nienawiść. Stan umysłu „formacji anty-PiS” w całej okazałości, jeśli ktoś ciekaw. I tacy ludzie lubią tu robić z siebie ofiary i żalić się, że „są atakowani przez PiS” - zareagował Fogiel na obraźliwe komentarze, jakie zaczęły się pojawiać pod wcześniejszym wpisem.

 

Objawy-i-reagowanie

Źródło: tvp.info

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze