Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Kaczyński: Mamy zwycięstwo! Mimo potężnego frontu przeciwko nam zdołaliśmy wygrać

AS 21:12 13 października 2019
Telewizja Republika
– Przed nami cztery lata ciężkiej pracy, bo Polska musi się zmieniać dalej i musi się zmieniać na lepsze - powiedział prezes Jarosław Kaczyński w przemówieniu po ogłoszeniu wyników exit polls po wyborach do polskiego parlamentu.

– Mamy zwycięstwo i bardzo się z tego cieszymy, ale pamiętajcie - to są tylko badania. To nie jest jeszcze zwycięstwo ostateczne. Ale mimo wszystko, mamy powody do radości. Pomimo tego potężnego frontu przeciwko nam, zdołaliśmy wygrać i wszystko wskazuje na to, że to się jednak utrzyma. A jeśli się utrzyma, to będzie trwała także dobra zmiana. Jeśli przed nami kolejne 4 lata rządzenia, to czeka nas najpierw refleksja nad tym wszystkim, co się udało, ale także nad tym, co się nie udawało i co spowodowało, że poważna część społeczeństwa uznała, że nie należy nas popierać, mimo ewidentnych osiągnięć. To powód do tego, by się zastanowić - powiedział Jarosław Kaczyński. 

– Jesteśmy formacją, która zasługuje na więcej. Otrzymaliśmy dużo, ale zasługujemy na więcej. To oznacza zobowiązanie do lepszej pracy, do przyjrzenia się tym grupom społecznym, które nas nie poparły. Nie mamy w tej chwili dokładnych danych, ale trzeba będzie się nad wieloma sprawami poważnie zastanowić. Mam nadzieję, że jutrzejszy dzień będzie potwierdzeniem tego naszego sukcesu. Jestem o tym głęboko przekonany. Przed nami cztery lata ciężkiej pracy. Polska musi się zmieniać dalej na lepsze - dodał

– Krótko mówiąc, kończymy pewien etap, zaczynamy nowy. Wcale nie łatwiejszy, ale mam nadzieję, że będzie zakończony jeszcze większym sukcesem - mówił prezes. 

Źródło: Telewizja Republika // Niezalezna.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze