Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Kaczyński apeluje o zaprzestanie ostrych walk politycznych. "Działajmy jak w sytuacji nadzwyczajnej"

ap 12:06 24 marca 2016
Jarosław Kaczyński, prezes PiSscreen tvp info
Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński zaapelował do przywódców wszystkich partii politycznych o wyciszenie ostrych sporów politycznych przynajmniej do zakończenia wizyty Papieża Franciszka w Polsce. – W obecnej sytuacji powinniśmy działać jak w sytuacji nadzwyczajnej, bo z taką mamy do czynienia – mówił prezes PiS.

– Apeluję do przywódców wszystkich partii o spokój. Wspólnie powinniśmy postanowić, aby wobec obecnej sytuacji, która ukształtowała się w Europie (...) nie prowadzić - przynajmniej do zakończenia wizyty Ojca Świętego w Polsce - ostrych walk politycznych i nie wynosić ich na zewnątrz – mówił Kaczyński.

Prezes Prawa i Sprawiedliwości, zaapelował, aby w obliczu obecnych zagrożeń, działać jak w sytuacji nadzwyczajnej, bo z taką w rzeczywistości mamy do czynienia.

– Wiem, że tego rodzaju sytuacja może być stworzona tylko w dialogu. Będę więc apelował do Marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego, aby po Świętach wszystkich przywódców partii politycznych zaprosił na rozmowę, by ten stan uspokojenia przynajmniej na kilka miesięcy uzyskać. – Dialog jest potrzebny przede wszystkim Polsce – zakończył.

 

Źródło: telewizjarepublika.pl

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
Najnowsze