Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Kabaret! Schnepf stwierdził, że rosyjski myśliwiec SU55 jest lepszy od amerykańskiego F35. Dowiedział się tego w... Sputniku

pmb 7:42 13 czerwca 2019
Zrzut ekranu z TVN24
Szukając danych na temat F-35 zobaczyłem co napisał Sputnik. Pismo, które jest tu rozpowszechniane, właściwie strona internetowa, udowadnia, że radziecki chyba SU-55 jest lepszy i o połowę tańszy niż amerykański F-35 – powiedział b. ambasador Polski w Stanach Zjednoczonych Ryszard Schnepf, który był gościem w programie "Kropka nad i" w TVN24.

Schnepf skrytykował również wizytę Andrzeja Dudy w Stanach Zjednoczonych. – Dobrze, żeby dla Donalda Trumpa też była ważna, ale nie ma co do tego wątpliwości, że to prezydent Duda jest beneficjentem przede wszystkim.

B. ambasador Polski w Stanach Zjednoczonych dodał, że miał mieszane uczucia co do przekazu informacyjnego. – Ta wizyta jest relacjonowana jako coś, co "miałoby być nowym etapem".

Gość Moniki Olejnik "zabłysnął", gdy zaczął wychwalać "radzieckie" samoloty. Interesujący jest fakt miejsca, w którym znalazł te informacje...

Źródło: tvn24.pl/twitter.com

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze