Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Już w weekend Jaki zaprezentuje swój sztab. Rusza kampania "Ambitna i uczciwa Warszawa"

am 17:53 16 sierpnia 2018
twitter.com/@PatrykJaki
Kandydat Zjednoczonej Prawicy o fotel prezydenta Warszawy Patryk Jaki zapowiedział, że w niedzielę zaprezentuje swój sztab. Jak deklaruje, kampanie wyborczą poprowadzi pod hasłem "Ambitna i uczciwa Warszawa".

"Jako pierwszy już zapowiadam. W niedzielę prezentacja sztabu" - napisał w czwartek na Twitterze kandydat na prezydenta stolicy. Jaki poinformował, że "w bój o stolicę" rusza z hasłem "Ambitna i uczciwa Warszawa".

 

Wskazał również, że obowiązkiem władz miasta są ambitne plany dot. przyszłości stolicy. Jaki zauważył, że wiele stolic regionu Europy Środkowej posiada więcej kilometrów linii metra od Warszawy. Sprowadzając rozwój miasta do zaawansowania technologicznego, zdaniem Patryka Jakiego, Warszawa nie wypada najlepiej.

"Warszawa musi być liderem w regionie i musi być prawdziwą światową stolicą" – oświadczył wskazując przy tym, że stolica Polski  powinna "świecić przykładem".

We wtorek w Dzienniku Ustaw opublikowano rozporządzenie premiera Mateusza Morawieckiego, z którego wynika, że pierwsza tura wyborów samorządowych odbędzie się 21 października. Druga tura ma nastąpić 4 listopada. Głosować będzie można w godzinach 7-21. Wraz z publikacją rozporządzenia premiera, ruszyła kampania wyborcza.

Źródło: twitter.com, dziennikustaw.gov.pl

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
Najnowsze