Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Już w środę! W cyklu „e-Spotkanie z książką” wirtualne spotkanie Piotrem Zarembą

AS 19:58 2 czerwca 2020
Telewizja Republika
Już jutro w Galerii Delfiny odbędzie się kolejne wydarzenie autorskie z cyklu „e-Spotkanie z książką”. Tym razem gościem Galerii będzie Piotr Zaremba, autor książki „Horror licealny”, z którym będzie rozmawiał Paweł Siennicki. Dzięki streamingowi spotkanie będzie transmitowane na żywo.

Organizatorem spotkania jest Fundacja im. XBW Ignacego Krasickiego, która wspólnie z wydawcami i autorami książek przygotowała cykl spotkań on-line, podczas których zalogowani użytkownicy serwisu You Tube mogą zadawać pytania i kreować dyskusje w czasie rzeczywistym.

Premierowe spotkanie z udziałem Rafała Ziemkiewicza i Pawła Lisickiego obejrzało blisko 3 tys. osób. Kolejne e-Spotkanie odbędzie 3 czerwca, o godz. 15. Link do wydarzenie jest już dostępnym pod adresem: KLIK

„Horror licealny” Piotra Zaremby To książka korzystająca z najlepszych wzorców zarówno kryminału jak i literatury grozy. Akcja dzieje się w środowisku warszawskiej młodzieży, nie do końca typowej, bo mowa o uczniach katolickiej szkoły średniej. W spotkaniu weźmie udział Paweł Siennicki, redaktor naczelny Polski Metropolii Warszawskiej oraz Wojciech Solarz, aktor filmowy i teatralny. 

 

horror_licealny_okadka_670.

Źródło: Fundacja im XBW

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
Najnowsze