Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Już po spotkaniu kierownictwa PiS

J.P 20:15 27 września 2017
Po godz. 19. zakończyło się spotkanie kierownictwa PiS w siedzibie partii przy ul. Nowogrodzkiej. Tematem rozmów była m.in. reforma sądownictwa.

W spotkaniu udział wzięli m.in.: prezes PiS Jarosław Kaczyński, premier Beata Szydło, wiceprezes PiS, wicemarszałek Sejmu Joachim Brudziński, wicepremier, minister finansów i minister rozwoju Mateusz Morawiecki, wicepremier, minister kultury i dziedzictwa narodowego Piotr Gliński, wiceprezes PiS, minister koordynator ds. służb specjalnych Mariusz Kamiński, marszałek Sejmu Marek Kuchciński, marszałek Senatu Stanisław Karczewski, minister administracji i spraw wewnętrznych Mariusz Błaszczak, wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki i wiceprezes PiS Adam Lipiński.

"Spotkało się kierownictwo PiS. Spotykamy się regularnie, nie ma tutaj żadnej sensacji ani tajemnicy. Na bieżąco omawiany najważniejsze sprawy kraju. Również omawialiśmy sprawę sądownictwa. Nie jestem upoważniony, by składać komunikaty.

– To było rutynowe spotkanie – powiedział Kamiński dziennikarzom po zakończeniu spotkania.

Przed spotkaniem, premier Beata Szydło pytana przez dziennikarzy o prezydenckie projekty ustaw ws. SN i KRS, odpowiedziała, że będzie mogła powiedzieć więcej o projektach, kiedy dokładnie się z nimi zapozna.

– Dzisiaj najważniejsze jest to, że i pan prezydent i klub parlamentarny (PiS) chcą reformy sądownictwa, na którą czekają Polacy – powiedziała szefowa rządu.

Źródło: Telewizja Republika, niezalezna.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze