Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Już dziś rusza pierwszy etap Eurowizji Junior. Start głosowania o 20:00

JD 16:59 27 listopada 2020
Zdjęcie ilustracyjne.Wikimedia
Głosowanie online na Eurowizji Junior 2020 składa się z dwóch etapów. Pierwsza faza zaczyna już dzisiaj, w piątek 27 listopada, o godz. 20:00 (czasu polskiego) i zakończy o godz. 16:59 w niedzielę 29 listopada, czyli tuż przed rozpoczęciem konkursu. Druga faza głosowania zacznie się po ostatnim występie, ale o jej dokładnym rozpoczęciu poinformują nas prowadzący Eurowizję Junior 2020.

– Radziłabym uczestnikom tej edycji, by pozostali sobą, by się nie stresowali, by traktowali to jako dobrą zabawę. Chodzi o to, by mieli dobre wspomnienia, nie nakładali na siebie presji – doradziła Wiki Gabor, zwyciężczyni poprzedniej edycji Eurowizji Junior.

– To była dla mnie niesamowita podróż, robię to, co uwielbiam, co kocham – powiedziała.

Prezes TVP mówił, że jako gospodarz konkursu życzy wszystkim uczestnikom sukcesu, jednak – jak dodał – „nie byłby szczery, gdyby nie kibicował Ali Tracz – reprezentantce Polski”.

– Jestem przekonany, że sukces tegorocznej Eurowizji Junior pokaże jeszcze raz, że jesteśmy w stanie pokonać największe przeciwności i dać widzom dostęp do najlepszej rozrywki – powiedział prezes TVP, Jacek Kurski.

Źródło: tvp.info

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze