Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Już dziś konwencja krajowa Porozumienia. Minister Emilewicz przedstawi program Energia Plus

am 9:36 13 stycznia 2019
twitter.com
W południe w Krakowie rozpocznie się I Konwencja Krajowa Porozumienia Jarosława Gowina. Członkowie partii zaplanowali między innymi prezentację programu Energia Plus autorstwa wiceprzewodniczącej tego ugrupowania i minister przedsiębiorczości i technologii Jadwigi Emilewicz.

Konwencję, która odbędzie się w Hali 100-lecia KS Cracovia otworzą wystąpienia prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego oraz Jarosława Gowina. Prezes Porozumienia poinformował w tym tygodniu, że jego partia przedstawi ponadto plan polityki europejskiej, opracowany przez wicemarszałka Senatu Adama Bielana, a także inny dotyczący rozwiązań dla dużych i średnich miast, którego autorem jest prezydent Chełma Jakub Banaszek.

Z kolei wiceprezes Porozumienia Jadwiga Emilewicz wyjaśniła, że Energia Plus to program, którego celem jest przede wszystkim inwestycja w odnawialne źródła energii, co w konsekwencji ma przełożyć się na niższe koszty dla gospodarstw domowych i przedsiębiorstw. Jednym z jego elementów ma być na przykład rozwój geotermii.

 

Niedzielna konwencja została podzielona na dwie główne części - wystąpienia, które potrwają do godziny 13 i sekcję programową.

 

Źródło: IAR

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze