Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Justin Bieber zawiesza karierę! Czy to już koniec?

M.N. 17:14 26 marca 2019
YouTube/ TheEllenShow
Muzyk poinformował właśnie, że... robi sobie przerwę od muzyki. Podał bardzo poważne powody, wyjaśniając w szczerym wpisie na Instagramie, że nie jest w stanie koncertować na tym poziomie jak dotychczas.

– Pod koniec trasy nie byłem emocjonalnie gotowy, by dać wam najlepsze koncerty, których oczekujecie - napisał Bieber, uściślając, że zmienia swoje priorytety.

– Teraz skupiam się na naprawianiu głęboko zakorzenionych problemów, które ma większość z nas. Nie załamuję się, aby móc podtrzymać moje małżeństwo i być ojcem, którym chcę być - podkreślił. 

Justin Bieber zaznaczył, że muzyka jest dla niego bardzo ważna, ale nic nie jest ważniejsze od jego rodziny i zdrowia. – Powrócę ze świetnym "kick-ass" albumem tak szybko, jak to tylko możliwe - dodał.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

So I read a lot of messages saying you want an album .. I’ve toured my whole teenage life, and early 20s, I realized and as you guys probably saw I was unhappy last tour and I don’t deserve that and you don’t deserve that, you pay money to come and have a lively energetic fun light concert and I was unable emotionally to give you that near the end of the tour. I have been looking, seeking, trial and error as most of us do, I am now very focused on repairing some of the deep rooted issues that I have as most of us have, so that I don’t fall apart, so that I can sustain my marriage and be the father I want to be. Music is very important to me but Nothing comes before my family and my health. I will come with a kick ass album ASAP, my swag is undeniable and my drive is indescribable his love is supernatural his grace is that reliable.... the top is where I reside period whether I make music or not the king said so. but I will come with a vengeance believe that.. (grammar and punctuation will be terrible pretend it’s a text where u just don’t care).

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber) Mar 25, 2019 o 12:18 PDT

Źródło: Instagram, media

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze