Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Joński: Magdalena Środa stoi na czele kampanii nienawiści

ap 8:09 24 lutego 2015
Dariusz Joński, SLDTelewizja Republika
– Ze zdziwieniem odczytuję słowa i kolejne wpisy prof. Magdaleny Środy. Ona stoi na czele kampanii nienawiści naszej kandydatki, staje się twarzą polskiej nienawiści – stwierdził w "Prosto w oczy" rzecznik Sojuszu Lewicy Demokratycznej Dariusz Joński.

– Magdalena Ogórek jest kompletnie nikim w polityce. W otoczeniu Leszka Millera brakuje kogoś, kto powie "kończ waść, wstydu oszczędź". To kompromitacja i obniżenie rangi tych wyborów, ośmieszenie partii. To jest koniec SLD – stwierdziła na antenie Radia ZET prof. Magdalena Środa.

Rzecznik SLD przyznał, że zachowanie Środy jest dla niego zupełnie niezrozumiałe.

– Prof. Środa stoi na czele kampanii nienawiści naszej kandydatki. Staje się twarzą polskiej nienawiści – powiedział Joński. – Nie wiem, o co tu chodzi, nie rozumiem jej podejścia. Nie zna naszej kandydatki, a mówi że jest nikim, mówi że to koniec SLD – podkreślił.

Rzecznik Sojuszu przypomniał, że prof. Środa sama startowała do Europarlamentu z okręgu łódzkiego i uzyskała zaledwie 2,25% głosów. – Niech nie mierzy wszystkich swoją miarą – stwierdził.

– Kiedyś mówiła, że wszystkim należy dać szansę, szczególnie kobietom. Dziś Magdalenie Ogórek tej szansy nie daje – skwitował. 


Źródło: telewizjarepublika.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze