Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Jest zgoda wojewody mazowieckiego na budowę pomnika smoleńskiego

pmb 15:30 21 lutego 2018
Twitter
Wojewoda mazowiecki Zdzisław Sipiera zatwierdził projekt budowlany i wydał pozwolenie na budowę pomnika smoleńskiego przy placu Piłsudskiego w Warszawie.

"Wojewoda Mazowiecki 20 lutego po rozpatrzeniu wniosku Komitetu Społecznego Budowy Pomników śp. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego oraz Ofiar Tragedii Smoleńskiej 2010 roku, zatwierdził projekt budowlany i udzielił pozwolenia na budowę" – brzmi komunikat opublikowany na stronie urzędu wojewódzkiego.

"W związku z dostarczeniem przez inwestora wszelkich niezbędnych dokumentów i spełnieniem wymogów ustawowych, w tym również nałożonych przez załączone do projektu decyzje, opinie i uzgodnienia, zgodnie z Prawem Budowlanym, właściwy organ wydał decyzję o pozwoleniu na budowę" – czytamy w dalszej części.

Przypominamy: dziś, podczas wywiadu w Radiu ZET, minister Jacek Sasin zapowiedział, że pomnik prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Warszawie powstanie w listopadzie. Jak dodał Sasin, ma on stanąć przed siedzibą Garnizonu Warszawa. Pomnik Ofiar Tragedii Smoleńskiej zostanie z kolei odsłonięty 10 kwietnia przy Placu Piłsudskiego. Rozpoczęcie procesu budowy pomnika prezydenta Lecha Kaczyńskiego, ma zostać zainaugurowane tego samego dnia poprzez wmurowanie kamienia węgielnego.

Źródło: polsatnews.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze