Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Jest transfer! Byłe posłanki Kukiz'15 przechodzą do PiS

J.P 11:40 20 września 2017
Telewizja Republika
– Klub parlamentarny Prawa i Sprawiedliwości powiększył się o dwie posłanki z Koła Republikanów – poinformował na Twitterze Ryszard Terlecki. Chodzi o Anne Marie Siarkowską i Małgorzatę Janowską

– Środowisko republikańskie będzie zjednoczone. Tworzymy własną partię i będziemy częścią Zjednoczonej Prawicy – mówiła podczas konferencji prasowej Anna Maria Siarkowska. – Wejście do koalicji to szansa na zrealizowanie naszych marzeń, aby środowisko republikańskie było zjednoczone – dodała.

– To bardzo dobre wiadomości. Po pierwsze powiększa się Zjednoczona Prawica. Po drugie, co ważniejsze, powiększa się klub parlamentarny PiS o dwie nowe panie posłanki – powiedział na konferencji Ryszard Terlecki.

– Chcemy wspólnie pracować dla dobra Polski – zakończyła Siarkowska.

Klub PiS liczył dotąd 234 posłów. Koło poselskie "Republikanie" powstało w lutym tego roku. Zostało założone przez posłanki, które odeszły z klubu Kukiz'15. W jego w skład wchodziły: Magdalena Błeńska i Anna Maria Siarkowska oraz dotychczas niezrzeszona Małgorzata Janowska, która nie przeszła do KP PiS.

Źródło: Telewizja Republika, twitter.com, onet.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze