Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Jeff Bridges ma raka. Aktor rozpoczął prowadzenie wirtualnego dziennika choroba

DZ 17:41 30 października 2020
Jeff Bridgeswikimedia
Jeff Bridges poinformował przed kilkoma dniami, że zdiagnozowano u niego raka, po czym trafił do szpitala. 70-letni aktor opublikował teraz zdjęcie i poinformował, że rozpoczyna prowadzenie wirtualnego dziennika.
Jeff Bridges gra od przeszło pół wieku i prędzej niebo spadnie nam na głowy, niż on zniknie z kinowego ekranu, choć przecież osiągnął już niemal wszystko. Był w kameralnych filmach kultowych i spektaklach za ciężkie miliony. Nawet kiedy zdobył zasłużonego Oscara, nie zwalnia tempa.

Chcę wam wszystkim podziękować - napisał Jeff na Instagramie pod pierwszym zdjęciem opublikowanym od diagnozy. "Dobrze jest mieć te wszystkie dobre życzenia i waszą miłość! Będę dzielił się z wami kolejnymi aktualizacjami na mojej stronie" - poinformował.

- Ten rak przynosi poczucie wartości i wdzięczności, i dobrą staromodną miłość. Czuję, że to wszystko do mnie napływa i bardzo to doceniam. To jest zaraźliwe, cała ta miłość, jak jakiś pozytywny wirus - napisał Jeff Bridges, rozpoczynając prowadzenie dziennika.

 

Źródło: Instagram thejeffbridges, onet.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze