Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Jaworski: Nie rozumiem sprawowania rządów w Warszawie, widać że Rafałowi Trzaskowskiemu ta prezydentura ciąży.

RO 16:21 14 sierpnia 2020
dr hab. Lech JaworskiTelewizja Republika
Dzisiejszym gościem w programie ,,Republika po południu’’ dr hab. Lech Jaworski.

Jesteśmy przeddzień bardzo ważnych obchodów, jednej z najważniejszych bitew – Bitwy Warszawskiej. Mamy zdecydowanie czym się szczycić, jednak czy każdy chce obchodzić tę rocznicę. Mianowicie chodzi mi o Rafała Trzaskowskiego. Mamy tutaj pewien zgrzyt, jesteśmy po wielu protestach działaczy LGBT w Warszawie i nie tylko. Natomiast, kiedy działacze narodowi chcą zorganizować upamiętniający to wydarzenie 15 sierpnia, to Rafał Trzaskowski zakazuje. Jakie pan ma zdanie na ten temat?

- Nie rozumiem jego sposobu sprawowania rządów w Warszawie, poza tym, że strasznie mu to ciąży i to jest dla niego bardzo przykry wysiłek. Ta decyzja dotycząca marszu jest przykra, ale jednocześnie bardzo wyraźnie pokazująca jaki jest sposób myślenia pana Trzaskowskiego. Być może wolałby, żeby w tym dniu odbyła się manifestacja środowisk LGBT – powiedział Jaworski.

Trzaskowski na Twitterze informuje, że wydał zakaz dwóch zgromadzeń w nadchodzące Święto Wojskowe. Podstawą dla tej decyzji była negatywna opinia służb sanitarnych, ale ta negatywna opinia nie przeszkadzała Trzaskowskiemu, aby zezwolić na te wydarzenia, które miały miejsce, w tym i ubiegłym tygodniu.

 

Źródło: TV Republika

Wczytuję ocenę...


Jan Paweł II - O Solidarności
Wczytuję komentarze...
Najnowsze