Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Jaśkowiak odleciał! – Wczorajsze wydarzenia w Poznaniu to wina... PiS-u

AS 15:43 21 maja 2018
twitter
Prezydent Poznania w trakcie dzisiejszego briefingu postanowił odnieść się do zamieszek na stadionie przy ul. Bułgarskiej Jego wypowiedź jest co najmniej absurdalna. Stwierdziła, że winę za zachowanie kibiców w Poznaniu ponosi.. PiS – Ta wczorajsza sytuacja była bardzo nieprzyjemna. Ja rozumiem emocje sportowe, ale to też jest konsekwencja wykorzystywania przez obecną władzę nie kibiców – bo tak bym tego nie definiował, ale takiego umizgiwania się przez PiS do kiboli - stwierdził.

Mecz Kolejorza z Legią Warszawa został przerwany w 76. minucie przy stanie 0:2, gdy na boisko poleciały świece dymne, a pseudokibice zniszczyli ogrodzenie za jedną z bramek i część z nich wbiegła na płytę.

Prezydent Poznania w trakcie dzisiejszego briefingu postanowił odnieść się do zamieszek na stadionie przy ul. Bułgarskiej Jego wypowiedź jest co najmniej absurdalna. Stwierdziła, że winę za zachowanie kibiców w Poznaniu ponosi.. PiS.

- Ta wczorajsza sytuacja była bardzo nieprzyjemna. Ja rozumiem emocje sportowe, ale to też jest konsekwencja wykorzystywania przez obecną władzę nie kibiców – bo tak bym tego nie definiował, ale takiego umizgiwania się przez PiS do kiboli. To jest również brak konsekwencji ze strony rządzących. To jest także efekt tego, że policja bała się przez ostatnie lata interweniować w pewnych sytuacjach. Doszło do pewnego rodzaju rozwydrzenia. Szkoda, że ten sport jest zakłócany przez bardzo wąską grupę. Ten rząd będzie musiał prędzej lub później rozwiązać ten problem. To jest niedopuszczalne - stwierdził Jaśkowiak. 

Jaśkowiak w swojej wypowiedzi nawiązał także do niedawnej sprawy związanej z jego żoną - Joanną, która za użycie wulgarnych słów podczas jednego z wieców została ukarana grzywną w wysokości tysiąca złotych - Mam nadzieję, że organy ścigania wykażą się również dużą sprawnością, jak w temacie mojej żony - powiedział. 

Rzecznik prasowy wielkopolskiej policji Andrzej Borowiak odpowiedział na słowa prezydenta Poznania - Trwa identyfikacja sprawców skandalicznego zachowania na meczu. Jeszcze dziś odbędą się pierwsze zatrzymania podejrzanych - poinformował. 

- Oczekuję (...) od stosownych służb podjęcia zdecydowanych działań wobec stadionowych chuliganów. Wszystkim prawdziwym kibicom piłkarskim dziękuję natomiast za setki pięknych i pomysłowych patriotycznych opraw meczowych w sezonie 2017/18! - napisał premier Mateusz Morawiecki na Twitterze, przy okazji gratując Legii Warszawa zdobycia tytułu Mistrza Polski.

Źródło: niezalezna.pl

Wczytuję ocenę...


DZIENNIKARSKI POKER - ZIEMKIEWICZ KONKRETNIE O TOKARCZUK: TO PRZEZ NIĄ POLACY POSZLI NA WYBORY
Wczytuję komentarze...
Najnowsze