Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Jarosław Kaczyński: PO to partia skrajnie niewiarygodna, traktuje politykę jako jedną wielką manipulację

PR 13:11 20 maja 2019
twitter.com/pisorgpl
- Słowa Rafała Grupińskiego ws. związków partnerskich pokazują, że PO to partia skrajnie niewiarygodna, która traktuje politykę jako jedną wielką manipulację - oświadczył prezes PiS Jarosław Kaczyński.

Podczas poniedziałkowej konferencji prasowej, szef kampanii PiS w eurowyborach, europoseł Tomasz Poręba przypomniał wypowiedź posła PO Rafała Grupińskiego, który został zapytany podczas sobotniego marszu "Polska w Europie", co Koalicja Europejska zrobi z postulatem wprowadzenia związków partnerskich.

- My na pewno w tej sprawie będziemy działać progresywnie, ale po dwudziestym którymś października. Po prostu musimy prowincje przyciągnąć do głosowania. (...) Stąd też dzisiaj nie eksponujemy tego za bardzo. (...) Tego nie możemy mówić w Pleszewie czy Świebodzinie. Tam nas ludzie przepędzą. To jest problem - odparł polityk Platformy.

Prezes PiS, odnosząc się do powyższego zdarzenia, że jest to kolejny dowód na to, że Platforma Obywatelska reprezentuje typ partii skrajnie niewiarygodnej, takiej, która traktuje politykę jako jedną wielką manipulację.

- Jeśli politykę traktuje się poważnie, jeżeli traktuje się jako akt w ramach systemu demokratycznego, to wtedy potrzebna jest bezwzględnie wiarygodność, bo jaki sens ma wrzucanie do urny kartki z poparciem dla jakiejś partii, jeśli okazuje się, że jakaś partia mówi jedno, a robi drugie. To wtedy nie ma żadnego sensu, to wszystko jest w gruncie rzeczy fikcja i manipulacja - powiedział prezes PiS.

- Brak wiarygodności PO podważa sens działania tej formacji w systemie demokratycznym - mówił Jarosław Kaczyński.

Czytaj także:

Kaczyński dla "GP" o rosyjskim lobby w ...

Źródło: youtube / Prawo i Sprawiedliwość

Wczytuję ocenę...


RAFAŁ ZIEMKIEWICZ PYTA WPROST: CO Z TYMI WYBORAMI I DLACZEGO POLSKI INTERNET STAŁ SIĘ ŚCIEKIEM?
Wczytuję komentarze...
Najnowsze