Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Jarosław Kaczyński: Chcemy wezwać wszystkich Polaków do tego, aby zastanowili się nad wyborem i poszli głosować.

PR 11:39 9 października 2019
Telewizja Republika
Dziś zwołano konferencję prasową podczas której oświadczenie wygłosił m.in. prezes PiS Jarosław Kaczyński. Lider Zjednoczonej Prawicy apelować, by iść 13 października dokonać wyboru.

Prezes Kaczyński wskazął że jeszcze kilka lat temu, nie było planów gospodarczyć, polityka społeczna była słaba a elity niszczyły reputację Polski.

Utrzymywano również niską pozycję Polski w NATO a symbolem strat jest afera VAT i setni milionów złotych które nie wpłynęły do skarbu państwa.

- Chcemy wezwać wszystkich polaków by się zastanowili nad tym wyborem. Są to najwazniejsze od '89 roku. Odnoszą się do kształtu polskiej demokracji, do realności polskiej demokracji. Partia, która wystawia kandydatów wykonuje swoje zobowiązania można mówić o wiarygodności. Tam gdzie jest wprowadzania ludzi w błąd nie ma demokracji, to czysta procedura, wprowadzani ludzi w błąd. Oszusztwo - mówił Kaczyński.

- Chcemy wszystkich polaków zachęcić do podejmowania decyzji. Nasza aktywnosć do statniego dnia ma służyć temu celowi, by jak najwięcej obywateli wzięło udział w wyborach - powiedział Kaczyński.

 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze