Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Jan Grabiec daje popis! Merytoryka nie jest jego najlepszą stroną

am 13:51 26 listopada 2017
tvp.info
Nerwowa atmosfera na scenie politycznej udziela się politykom nie tylko wśród ław sejmowych. W dzisiejszym wydaniu wiadomości TVP Info niewątpliwie popisał się poseł Platformy Obywatelskiej - Jan Grabiec. Prowadzący "Woronicza 17" Michał Rachoń zmuszony był doprowadzić do porządku swojego gościa.

Potępienie ideologii, która doprowadziła do tragedii milionów ludzi oraz oddanie hołdu ofiarom bolszewickiej rewolucji wyraża się w tekście uchwały przyjętej w ubiegły piątek przez Sejm RP. Za przyjęciem uchwały głosowało 283 posłów, a wstrzymało się czterech. Nie było głosów sprzeciwu. Sejm odrzucił wcześniej poprawkę klubu Platformy Obywatelskiej. 25 posłów z Nowoczesnej i wszyscy posłowie PO wyjęli karty do głosowania.

Michał Rachoń zapytał Jana Grabca dlaczego parlamentarzyści opozycji nie zagłosowali za poparciem ustawy. Odpowiedź rzecznika Platformy nie była nadto wyczerpująca. Najpierw zaatakował treść samej ustawy by później zmienić temat rozmowy.

– Od dwóch lat narasta w Polsce faszyzm za przyzwoleniem rządu PiS-u - popisał się Grabiec, pokazując jednocześnie zdjęcie z manifestacji narodowców w Katowicach.

– Przepraszam, panie pośle, ja nie pozwolę na kolportowanie tego rodzaju dezinformacji. Panie pośle, z jakiego powodu Platforma Obywatelska zdecydowała się nie głosować w sprawie ofiar bolszewizmu? - dopytywał Rachoń.

Jan Grabiec nie zważał na reakcje gospodarza programu. Był zbyt przejęty rolą agresora wobec wiceministra sprawiedliwości Michała Wójcika.

Granica została przekroczona. – Panie pośle, udział polityka – również polityka opozycji – nie polega w programie na wygłaszaniu swoich własnych opinii w oderwaniu. Ja bym bardzo chciał, żeby pan odpowiadał na pytania - powiedział Rachoń przekazując jednocześnie głos innemu z gości.

Chwilę później poprosił Grabca o przeczytanie tweetów na jego temat.

 

Źródło: tvp.info

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.168/1) - KTO ZNALAZŁ SIĘ NA CELOWNIKU TĘCZOWYCH TERRORYSTÓW?
Wczytuję komentarze...
Najnowsze